Najnowsza symulacja na szkolenia biznesowe – dla trenerów

Informujemy, że w proponowanej przez nas ofercie symulacji dla branży firm określanych jako SME, organizacji tzw. ekonomii społecznej i administracji samorządowej od przyszłego kwartału przedstawiamy grę biznesową: Wieloosobowe zawody w niezwykłym wariancie zabawy w węzełek (Roboczy tytuł zabawy jest do dopracowania – ale pokazuje istotę ćwiczenia.)
Powyższą grę polecamy na kursach z przywództwa, z organizacji czasu pracy i na szkoleniach integracyjnych. Symulacja jest polecana także na szkolenia fachowe – jako aktywizator. Dominujące jej wykorzystanie to Interpersonalne Gry Team Building.

PODSTAWOWE DANE DOT. GRY:
Zakres tematyczny symulacji: model zachowań społecznych w pracy
Kraj pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Portugalia
Czas prowadzenia: półtorej godziny
Liczba uczestników: minimum 6, maksimum 16.
Narzędzia potrzebne do realizacji gry: kije golfowe – sztuk siedem, zatrzaśnik stalowy – sztuk pięć, podkładki na biurko- sztuk cztery, trochę soli, paczka seledynowych farbek, mop

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Justyna Jasińska, Biuro Prawno-Rachunkowe Maciej Skorupiński Sp. z o.o., TERRAVITA Spółka z o.o., Sky Share Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, LECHMA Lech Piasny, P.P.H. GALMEX 2 mgr inż. Stanisław Młynarczyk, Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „Promis”, Gmina Piła, Powiat Grodziski, Centrum Medyczne HCP Sp z o.o., NZOZ Szpital w Puszczykowie im. prof. Stefana Tytusa Dąbrowskiego Sp. z o.o., Ełckie Stowarzyszenie Kulturalne , Fundacja Dzieciom im. Jacka Jasińskiego , Korporacja Akademicka „Arkonia”, Muzyczna Rodzina AVE Parafii Narodzenia NMP, Stołeczne Stowarzyszenie Obrony Praw Ojca, Stowarzyszenie Jeździeckie „Szarża”, Stowarzyszenie Pomocy i Interwencji Społecznej , Stowarzyszenie Studentów BRATNIAK, Towarzystwo Miłośników Historii, Zespół Społecznego Gimnazjum Specjalnego „Dać Szansę” i Społecznej Szkoły Podstawowej „Dać Szansę”
Symulacja była również organizowana na studiach doktoranckich „Hodowla zwierząt”

OPRACOWANIA:
Instrukturom zainteresowanym tym narzędziem polecamy niniejsze tytuły:

 • Konsumpcja-Alan Aldridge
 • Jak przewodzą najlepsi liderzy-Brian Tracy
 • Od wartości do działania-Sławomir Lachowski
 • Zbiór gier rozwijających zdolności interpersonalne-Colleen A. Rickenbacher, Edward E.
 • 5 kroków do porozumienia-Anna M. Łabuz
 • Jak być dobrym menedżerem. Zestaw wskazówek-Shirley Payne, John Payne
 • Zarządzanie przedsiębiorstwem przyszłości-Kazimierz Perechuda

  SZKOLENIE CERTYFIKACYJNE:
  Termin: do ustalenia
  Miejsce: Pabianice, ośrodek Wierchomla, ulica Marywilska 5a
  Opłata za jedną osobę: 2000 złotych VAT zw. Dajemy możliwość wniesienia opłaty w ratach – sześć wpłat.
  W cenie treningu znajduje się obiad. Przystawka: Plastry mozzarelli przekładane pomidorami z dodatkiem świeżej bazylii i ziół prowansalskich. Podawane z oliwą i octem balsamicznym. Zupa: Żurek ukraiński z chrzanem i kiełbasą. Drugie danie: Spaghetti Bolognese z wołowiną, sosem pomidorowym z pomidorów pellatti i parmezanem. Deser: Czekoladowe ciastko z musem malinowym w środku, polane białą czekoladą, podawane z kulką lodów czekoladowych.. Napoje zimne: Pepsi, Pepsi Light,7up, Mirinda, Schweppes Tonic, Woda mineralna . Napoje ciepłe: Kawa,herbata.