Świeża symulacja na szkolenia zamknięte – licencja

Informujemy Państwa, że w naszej bibliotece gier dla rynku małych firm rodzinnych, fundacji NGO i jednostek samorządowych od następnego miesiąca udostępniliśmy symulację biznesową: Wieloosobowe zawody w autorskim wariancie zabawy w Litera A (Roboczy tytuł gry jest do zmiany – niemniej pokazuje sens tej sesji.)
Proponowaną symulację polecamy na treningach z podejmowania decyzji, z rozwiazywania konfliktów oraz na wyjazdach integracyjnych. Gra jest użyteczna również na szkolenia z rozwoju osobistego. Najczęstsze jej przeznaczenie to Szkolenia HR.

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE GRY:
Zakres tematyczny tego zadania: kompetencje miękkie
Kraj pochodzenia symulacji: Luksemburg
Czas prowadzenia samej symulacji bez omówienia: dwie godziny
Liczba uczestników: nie mniej niż 5, maksimum 20.
Narzędzia potrzebne do realizacji gry: skakanka – sztuk sześć, zaciskarka ręczna do złączek – sztuk dziewięć, notes samoprzylepny – sztuk siedem, trochę majonezu, paczka modrych długopisów, sitko do herbaty

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
LOGOS Karolina Dobska, Serwis Blacharsko-lakierniczy Mechanika samochodowa Krzysztof Jedlikowski, „ALHEN ARTSZKŁO” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Chojmex Roman Moś, P.P.U.H. SCORPION, Press- Service Monitoring Mediów spółka z o.o., Zakład Piekarniczo – Cukierniczy Marian Kurasiak, Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski, Wyższa Szkoła Biznesu w Pile, Gmina Wapno, Eureka sp. z o.o., Teatr Lalki, Maski i Aktora GROTESKA, Federacja Twórców Nieprofesjonalnych, Instytut Głuchoniemych Im. Jakuba Falkowskiego, Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego, PTTK Oddział Mazowsze, Stowarzyszenie Jeździeckie Osób Niepełnosprawnych „Hippoland”, Stowarzyszenie Obrońców Praw Zwierząt ARKA , Stowarzyszenie Razem Przeciw Przemocy , Towarzystwo „Nasz Dom”, ZHR Obwód Praga Płd
Symulacja była też prowadzona na kursach zawosowych z dziedziny „Inne nauki prawnicze”

LITERATURA:
Wykładowcom uczestniczącym w warsztacie z metodyki gry polecamy następujące opracowania:

 • Ja, ołówek-Leonard E. Read
 • Praktyczny poradnik networkingu. Zbuduj sieć trwałych kontaktów biznesowych-Witold Antosiewicz, Grzegorz Turniak
 • Co będzie miarą twojego życia?- Clayton M. Christensen
 • Odważne rozmowy-Susan Scott
 • Motywowanie- Brian tracy
 • Przywództwo i jego wyzwania-James M. Kouzes, Barry Z. Posner
 • Zbiór gier rozwijających zdolności interpersonalne-Colleen A. Rickenbacher, Edward E. Scannell

  SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
  Termin: po zamknięciu listy uczestników
  Miejsce: Śniadowo, pałac Instytut Rozwoju Biznesu, ulica German 53
  Koszt gry: 2000 zł +23% VAT. Oferujemy prawo płatności w ratach – dziesięć rat.
  W cenie wyjazdu znajduje się obiad. Przystawka: Śledź po żydowsku z majerankiem i czosnkiem. Zupa: Domowy rosół z kuraka z makaronem. Drugie danie: Staropolskie zrazy wieprzowe z boczkiem, cebula i ogórkiem konserwowym w sosie własnym, kluski śląskie, bukiety surówek i jarzyn gotowanych . Deser: Szarlotka na gorąco z bitą śmietaną w pajęczynie czekoladowej. Napoje zimne: Pepsi, Pepsi Light,7up, Mirinda, Schweppes Tonic, Woda mineralna . Napoje ciepłe: Herbata – Assam Bari, English Breakfast, Earl Grey, Sweet Berries, Cream Orange, Morgentau, Green Dragon, Fruity White, Refreshing Mint, Espresso,Kawa z mlekiem.