Nowa zabawa na szkolenia z zarządzania – certyfikacja

Informujemy, że w proponowanej przez nas ofercie programów dla rynku Małych i Średnich Przedsiębiorstw, fundacji NGO i urzędów publicznych od przyszłego roku przedstawiamy symulację biznesową: Komiczne mistrzostwa w nieziemskim wariancie gry w Byk Rodeo (Roboczy tytuł tej symulacji jest do korekty – ale oddaje charakter zadania.)
Naszą grę polecamy na szkoleniach z finansów menedżerskich, ze współpracy grupowej i na wyjazdach integracyjnych. Symulacja nadaje się też na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Statystycznie najpowszechniejsze jej wykorzystanie to Symulacje Negocjacyjne .

PODSTAWOWE DANE DOT. GRY:
Zagadnienia merytoryczne w ramach tego zadania: rozwój osobisty
Miejsce pochodzenia licencji: Szwajcaria
Czas prowadzenia pojedynczej rundy: 45 minut
Liczba uczestników: minimalnie 8, do 16.
Wyposażenie do gry: zestaw do badmintona – sztuk dziesięć, kątownik budowlany – sztuk sześć, modelina- sztuk dwie, trochę kaszy, paczka rudych farbek, łopatka z otworem

REFERENCJE
PHU „TER-GAZ” Terpiłowska Renata, V&P Agencja Reklamowa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością , Balda Spółka z ograniczona odpowiedzialnością, Trol InterMedia spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, PreMediCare Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, NIKU Sport – Fitness Sp. z o.o., J.A.M. alu Wasik Spółka Jawna, Gmina Murowana Goślina , Gmina Krzymów, Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu, Wielkopolskie Centrum Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie, Dom Kultury KOLOROWA Ośrodka Kultury „Arsus”, Fundacja „Ocalmy od zapomnienia”, Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS , Polskie Stowarzyszenie Edukacji Prawnej, Stowarzyszenie Członków Wspólnot Mieszkaniowych – Powiśle, Stowarzyszenie Interwencji Prawnej, Stowarzyszenie Przyjaciół Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza, Stowarzyszenie Śpiewacze Warszawski Zespół Artystyczny „Vars Cantabile”, Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo – Wschodnich – Oddział Stołeczny, ZHR Obwód Praga Płd
Symulacja była także wykorzystywana na studiach podyplomowych „Administracja publiczna”

LEKTURY:
Instrukturom kupującym licencję polecamy te lektury:

 • 12 ikon ekonomii-Rene Lüchinger
 • Praktyczny poradnik networkingu. Zbuduj sieć trwałych kontaktów biznesowych-Witold Antosiewicz, Grzegorz Turniak
 • Przez marketing do wzrostu. 8 zwycięskich strategii-Philip Kotler, Milton Kotler
 • Zbiór gier z zakresu rozwiązywania konfliktów-Mary Scannell
 • Scenariusze w antycypowaniu i kształtowaniu przyszłości-Anna Kononiuk, Joanicjusz Nazarko
 • Standardy kierowania zespołem-Robert Krool
 • Prawa sukcesu według Napoleona Hilla. Zasady potęgi osobistej-Napoleon Hill

  SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
  Termin: na razie nieokreślone
  Miejsce: Świdnica, ośrodek GeoVita , ulica Orla 2
  Cena szkolenia: 1500 zł netto. Proponujemy opcję uiszczenia ceny w ratach – sześć miesięcznych wpłat.
  W cenie szkolenia zawarty jest serwowane posiłki. Przystawka: matias na jabłkowo-morelowej sałacie . Zupa: Barszcz czerwony z kołdunami. Drugie danie: Tradycyjny schabowy ze smażonymi plastrami ziemniaków, podany z surówką z pomidorów i cebuli.. Deser: Sernik z gałką lodów owocowych. Napoje zimne: . Napoje ciepłe: Kawa,herbata.