Świeża gra na szkolenia integracyjne – licencja

Informujemy naszych Klientów, iż w naszym szerokim portfolio programów dla rynku MŚP, fundacji niekomercyjnych i sektora publicznego od kolejnego kwartału przedstawiamy symulację integracyjną: Ekstremalne rozgrywki w nietypowym wariancie gry w Cymbergaj (Roboczy tytuł tej symulacji jest do zmiany – ale oddaje istotę zadania.)
Oferowaną symulację stosujemy na treningach z finansów menedżerskich, z asertywności i na wyjazdach integracyjnych. Gra jest polecana także na szkolenia otwarte jako lodołamacz. Najczęstsze jej wykorzystanie to Treningi Negocjacyjne.

PODSTAWOWE DANE DOT. GRY:
Problematyka zabawy: wewnątrzsterowana postawa w pracy
Miejsce pochodzenia zastosowanego modelu edukacyjnego: Austria
Czas trwania całej sesji: ok. kwadrans
Liczba uczestników: od 8, nie więcej niż 18.
Wyposażenie do gry: mini steper – sztuk pięć, kółko z blokadą – sztuk dziesięć, bindownica- sztuk siedem, trochę biszkoptów, paczka rdzawych karteczek, odkurzacz

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
Prywatny Gabinet Stomatologiczny Adam Piosik, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Usługi-Handel-Transport „JAN-POL” Jan Czepczyński, USŁUGI ŚLUSARSKIE mgr inż. Paweł SIWAK, „Alkal” S.A., „JTC” Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Jacek Trzeciak, Izomet Piskorz Spółka Jawna, Mechanika i Diagnostyka Pojazdów Samochodowych Stanisław i Grzegorz Leśniak, Powiat Wolsztyński, Gmina Doruchów, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Grodzisku Wielkopolskim, Gmina Brudzew, Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,Osiedle Młodych’’ w Poznaniu, Fundacja Małymi Krokami, KIME Warszawskie Stowarzyszenie Karate Tradycyjnego , Polska Fundacja Alzheimerowska, Prywatna Fundacja Sztuki, Stowarzyszenie Ekologiczne „Światowid”, Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom „Gniazdo”, Stowarzyszenie Studentów „Campus”, Towarzystwo Turystów Przyrodników i Krajoznawców, Zespół Społecznego Gimnazjum Specjalnego „Dać Szansę” i Społecznej Szkoły Podstawowej „Dać Szansę”
Symulacja była też realizowana na studiach podyplomowych „Prawo cywilne”

BIBLIOTECZKA:
Instrukturom zainteresowanym tym narzędziem polecamy opracowania:

 • Makrowikinomia. Reset świata i biznesu-Anthony D. Williams, Don Tapscott
 • Ja, Steve. Steve Jobs własnymi słowami-George Beahm
 • Czas na atak-Kim Kiyosaki
 • Lider(ka) z krwi i kości. Świadome przywództwo-Joan Marques
 • 3. Rozwiązanie-Stephen R. Covey
 • Kto zabiera twoje pieniądze-Robert T. Kiyosaki, Sharon L. Lechter
 • Złote zasady negocjacji-Ivan Bureš

  SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
  Termin: po zamknięciu listy uczestników
  Miejsce: Rzepiennik Strzyżewski, obiekt konferencyjny Below, ulica Wolska 13
  Opłata za uczestnictwo: 2700 zł plus podatek VAT. Oferujemy opcję regulowania ratalnie – osiem miesięcznych wpłat.
  W cenie treningu zawarty jest obiad. Przystawka: Deska serów zachodnich z winogronami i bagietką . Zupa: Stroganoff drobiowy z grzybami i papryką podany z pieczywem własnego wypieku. Drugie danie: Halibut na smażonej sałacie podany z sakiewką z ciasta greckiego. Deser: Rolada biszkoptowa z różnymi nadzieniami . Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .